Премиум сет за заштита на кожа Sonax 281941 ЦЕНА: 5,200 ден
Абразивна паста за полирање Sonax 285300 ЦЕНА: 1,220 ден

Средство за заштита на кожа – Sonax 282300

In Stock

Sku:282300

ЦЕНА: 1,667 ден

Спореди

Sredstvo za zastita na koza – Sonax 282300

Козметика за нега на кожа со UV заштита за мазна кожа. Се освежува и ја одржува бојата на кожата. Со анти-крцкав адитив за еластична и мека површина. Брзо испарување, не е мрсно, со пријатен и свеж мирис.

Weight 1.10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Средство за заштита на кожа – Sonax 282300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top