Полимерна заштита - Sonax 223300 ЦЕНА: 850 ден
Полир за стакло Sonax ProfiLine - 273141 ЦЕНА: 1,070 ден

Средство за полирање фарови – Sonax 276141

Достапен

Шифра:276141

ЦЕНА: 732 ден

Спореди

Sredstvo za poliranje farovi – Sonax 276141

Специјален абразивен лак за освежување на пожолтени и мат пластични фарови. Ги отстранува мали и средни гребнатини, ја враќа оригиналната јасност Обезбедува оптимална лудинска ефикасност. Ја зголемува безбедноста на возењето и го подобрува целокупниот изглед. За предните и задните фарови. За употреба со машина за полирање.

Тежина 0.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Средство за полирање фарови – Sonax 276141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе