Нема на залиха
Гел за гуми Еxtreme - Sonax 235100 ЦЕНА: 460 ден
Сет за репарација на фарови Sonax 405941 ЦЕНА: 990 ден

Спреј за сјај на гуми Extreme – Sonax 235300

Не е достапен

Шифра:235300

ЦЕНА: 460 ден

Нема на залиха

Спореди

Sprej za sjaj na gumi Extreme – sonax 235300

SONAX XTREME Спреј за долготраен, богат, длабок сјај и влажен изглед на гумите. Гумата истовремено се одржува и, со редовна примена, е заштитена од пукање, предвремено стареење и белење на бојата.

Тежина 0.45 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за сјај на гуми Extreme – Sonax 235300”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 + 7 =

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе