Гел за гуми Еxtreme - Sonax 235100 ЦЕНА: 460 ден
Сет за репарација на фарови Sonax 405941 ЦЕНА: 990 ден

Спреј за сјај на гуми Extreme – Sonax 235300

Достапен

Шифра:235300

ЦЕНА: 488 ден

Спореди

Sprej za sjaj na gumi Extreme – sonax 235300

SONAX XTREME Спреј за долготраен, богат, длабок сјај и влажен изглед на гумите. Гумата истовремено се одржува и, со редовна примена, е заштитена од пукање, предвремено стареење и белење на бојата.

Тежина 0.45 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за сјај на гуми Extreme – Sonax 235300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе