Керамичка Заштита SONAX PROFILINE - CC36 236941 ЦЕНА: 5,000 ден
Паста SONAX Profiline 05-05 1l. 245300 ЦЕНА: 2,867 ден

Спреј за подготовка на нано протект – Sonax 237300

Достапен

ЦЕНА: 640 ден

Спореди

Sprej za podgotovka na nano protekt – Sonax 237300

Специјални соединенија за растворувач за ефикасно отстранување на маснотии и маслени филмови од површини за боење. Подготвува бои за примена на долготрајното заштита SONAX Nano Paint Protect. Идеален за контролирање на резултатите од полирањето без холограма и за демагнување пред работа со респиратор.

Тежина 0.39 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за подготовка на нано протект – Sonax 237300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе