Нема на залиха
Универзален подмачкувач Sonax - SX90 со распрскувач 474100 ЦЕНА: 200 ден
Чистач на мотор - Sonax 543200 ЦЕНА: 480 ден

Спреј за одржување на ланци – Sonax 476100

Не е достапен

Шифра:476100

ЦЕНА: 270 ден

Нема на залиха

Спореди

Sprej za odrzuvanje na lanci – Sonax 476100

Тежина 0.14 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за одржување на ланци – Sonax 476100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе