Спреј со восок за велосипеди - Sonax 833200 ЦЕНА: 433 ден
Завеси за сонце Praxis - странична 72660 ЦЕНА: 80 ден

Спреј за ланец на велосипед – Sonax 876200

Достапен

Шифра:876200

ЦЕНА: 433 ден

Спореди

Sprej za lanec na velosiped – Sonax 876200

Чисти, штити и трајно ги подмачкува велосипедските синџири, како и запчаници и прстените за синџири. Обезбедува непречено извршување на сите подвижни делови. Одлично пенетрирачко и лепливо дејство. Го намалува абењето, ја дислоцира водата и заштитува од корозија. Може да се прска наопаку.

Тежина 0.30 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за ланец на велосипед – Sonax 876200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе