Универзален подмачкувач Sonax - SX90 со распрскувач 474400 ЦЕНА: 480 ден
Сунѓер за полирање 160 Medium Sonax - 493000 ЦЕНА: 480 ден

Специјална четка за отстранување влакна – Sonax 491400

Достапен

Шифра:491400

ЦЕНА: 720 ден

Спореди

Specijalna cetka za otstranuvanje vlakna – Sonax 491400

Четка со влакна од мека гума која темелно ги собира влакната од животни и истовремено ги одржува третираните површини.

Тежина 0.23 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Специјална четка за отстранување влакна – Sonax 491400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе