Нема на залиха
Vesna+ акумулатор +100Ah Eh900 - 415101 ЦЕНА: 6,300 ден
SONAX Микрофибер крпа за внатрешност и стакла -2ком. - 416541 ЦЕНА: 349 ден

SONAX Заштитувач на гуми – 340000

Нема на залиха

Шифра:340000

ЦЕНА: 369 ден

Нема на залиха

SONAX Zastituvac na gumi – 340000
Ги чисти и одржува сите гумени делови на автомобилот и ги прави еластични. Го продолжува векот на траење на гумата и ги освежува боите. Спречува замрзнување на вратите во зима. Гумите и подлогите исто така може да се чистат без напор и да го вратат оригиналниот сјај.

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе