Спортска торбичка за рака 5,5" флу/сив - 51013 ЦЕНА: 289 ден
SONAX Клеј бал - 419700 ЦЕНА: 1,040 ден

Sonax Xtreme Rich Foam концентрат – 248300

Има на залиха

Шифра:248300

ЦЕНА: 699 ден

Sonax Xtreme Rich Foam koncentrat – 248300
За густ, долготраен и интензивен слој од пена. Со мирис на шумско овошје..
Активна формула која формира дебел слој пена и интензивно ги отстранува нечистотиите.
Разредете 30-100мл шампон со 1 л. вода. Рачен распрскувач за пена: Измешајте 10-30 ml шампон со 1l вода во садот (во зависност од уредот и млазницата). Може да се користи кај перач под висок притисок, рачен распрскувач и како редовен шампон за рачно перење.

Тежина 1.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе