Versaco Раткапни Kristal 13" - 6216 ЦЕНА: 857 ден
PRAXIS Камионски ланци (274) - 98274 ЦЕНА: 5,054 ден

SONAX Xtreme Полир All in one 500мл. – 247200

Има на залиха

Шифра:247200

ЦЕНА: 1,329 ден

SONAX Xtreme Polish All in one 500ml. – 247200

Ако го барате најдобриот начин за брзо и ефикасно полирање и заштита на вашето возило, не се двоумете тука е новата формула 3 во 1  Sonax Ceramic Polish All In One. Овој керамички полир за автомобили е специјално формулиран користејќи револуционерна Si-Carbon технологија за зајакнување и заштита на површината на вашиот автомобил, обезбедувајќи издржлив и долготрајн сјај. Полир пастата содржи напредна абразивна технологија за безбедно отстранување на гребнатинки и флеки, оставајќи зад себе мазна и беспрекорна завршница што ќе направи вашиот автомобил да изгледа како од салон.

Sonax Ceramic Polish All In One обезбедува и исклучителна заштита од нечистотија и бигор. Го заштитува лакот и бојата до три месеци, осигурувајќи дека вашиот автомобил ќе остане чист и сјаен подолго време.

Формула која овозможува совршени и  професионални резултати, наменет за оние кои сакаат да заштедат време и напор додека го одржуваат совршениот изглед на своето возило, Sonax Ceramic Polish All In One е совршен избор.

Тежина 0.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе