GUMEX Типски гумени патосници - Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) - 221855 ЦЕНА: 1,250 ден
BUSY Спортска торбичка за рака (premium) 5,5" - 51011 ЦЕНА: 640 ден

SONAX Xtreme Полир за метал – 204100

Има на залиха

Шифра:204100

ЦЕНА: 800 ден

SONAX Xtreme Polir za metal – 204100
– Нанесете тенко со апликаторот за сунѓер SONAX или местото за полирање SONAX.
– Во зависност од примената и материјалот, полирајте со малку притисок додека не се достигне посакуваното ниво на сјај.
– Избришете ги остатоците со крпа микрофибер.
ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕШКА: Не користете обложени и обоени метални делови (на пр. Алуминиумски бандажи), груби метални површини и хромирани пластични делови.

Тежина 0.150 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе