SONAX Професионална Четка за внатрешност - 141898 ЦЕНА: 599 ден
СУПЕР СЕТ Прскалка Алта 2000 (пена) + Rich Foam SONAX - 100654 ЦЕНА: 1,620 ден

SONAX Xtreme Interior детаиљер – 220400

Има на залиха

Шифра:220400

ЦЕНА: 700 ден

SONAX Xtreme Interior detailer – 220400
Брзо, лесно и нежно ја отстранува нечистотијата од внатрешните делови, кокпитите, тапацирните седишта, и други делови без да оставите траги. Го одржува изгледот на сите мат и сјајни површини како што се Пластика, кожа, гума, метал, во исто време се отстрануваат непријатни мириси. Спречува електростатско полнење и затоа е отпорен на прашина. Без силикони. Со пријатен мирис.

Тежина 0.800 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе