SONAX Рестарватор за пластика - Црно - 409100 ЦЕНА: 534 ден
SONAX Сет за отсранување на гребнатинки - 305941 ЦЕНА: 963 ден

SONAX Xtreme Чистач на стакло НАНО ПРО – 238241

Има на залиха

Шифра:238241

ЦЕНА: 534 ден

Најчесто купувани заедно

+
Цена за сите заедно:   908 ден

SONAX Xtreme Cistac na staklo Nano Pro – 239241

Екстремно моќен чистач за сите стаклени површини во вантрешноста и надворешноста на возилото. Остава невидлив нано слој на третираните површини, кое овозможува бегање на водата и нечистотиите од стаклото. Го олеснува чистењето на стаклата. Нето – 500мл.

Тежина 0.4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе