SONAX Силиконско масло за ланец за велосипеди - 863541 ЦЕНА: 310 ден
SONAX Професионален чистач за клима 400мл. - 324300 ЦЕНА: 1,414 ден

SONAX Xtreme Активен шампон керамик – 259200

Има на залиха

Шифра:259200

ЦЕНА: 857 ден

SONAX Xtreme Aktiven sampon keramik – 259200
За темелно чистење и долготрајно бегање на водата. Го враќа оригиналниот длабок сјај на бојата и лакот. Совршен третман за нега на вашето возило, особено за автомобили обложени со керамички заштити.
– Протресете пред употреба и исплакнете ја грубата нечистотија од возилото со силен млаз.
– Растворете 50мл. од шампонот во 10 лит. топла вода.
– Измијте го возилото со сунѓер или ракавица од горе па надолу.
– Исплакнете со чиста вода.
Напомена: Не користете го производот на директна сончева светлина или на топол лак/боја. Брзо плакнете за да не се појавуваат дамки од вода.

Тежина 0.500 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе