SONAX Ceramic заштита за на мокро нанесување - 240400 ЦЕНА: 1,220 ден
SONAX Xtreme Пена и заштита 1 лит. - 251300 ЦЕНА: 857 ден

SONAX Сунѓер за инсекти ДУО – 427200

Има на залиха

Шифра:427200

ЦЕНА: 406 ден

SONAX Sunger za insekti DUO – 4272000

Лесно, брзо и без гребење ги отстранува остатоците од инсекти, птичји измет и друга тврдокорна нечистотија. За сите површини на возилото како боја, стакло и пластика. Користете ја мрежестата структура за лесно и едноставночистење на стакло и пластика. Работете со површината на микрофибер за нежно да работите на чувствителни површини како боја и лак.

Тежина 0.15 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе