МА Средство за сјај на гуми 520мл. - 19022 ЦЕНА: 248 ден
SONAX Професионален чистач за клима 400мл. - 324300 ЦЕНА: 1,320 ден

SONAX Силиконско масло за ланец за велосипеди – 863541

Има на залиха

ЦЕНА: 289 ден

SONAX Silikonsko maslo za lanec za velosipedi – 863541
Висококвалитетен подмачкувач за екстремни велосипедисти. Заштитува од вода, прашина и нечистотија. Без растворувач.
100% силиконско масло.
Нанесете тенко на исчистен ланец, од внатрешноста.
Свртете го ланецот неколку пати и оставете го да делува за кратко време.
Избришете го вишокот со крпа.

Тежина 0.050 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе