Нема на залиха
SONAX Xtreme Чистач на стакло НАНО ПРО - 238241 ЦЕНА: 459 ден
SONAX Profiline Ultimate CUT+ - 239300 ЦЕНА: 3,360 ден

SONAX Сет за отсранување на гребнатинки – 305941

Out of stock

Sku:305941

ЦЕНА: 820 ден

Out of stock

Спореди

SONAX Set za otstranuvanje na grebnatinki – 305941
Сет за полирање кој служи за отсранување на локализираните гребаници и нерамнини на бојата на возилото. Може да се отстранат дури и подлабоки гребаници во само 2-3 чекора, но и да се оневозможи нивно проширување до основата на бојата. За стандардни и металик бои.

Weight 0.146 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top