Нема на залиха
SONAX Отстранувач на смола од дрва - 390300 ЦЕНА: 512 ден
SONAX Xtreme Чистач на стакло НАНО ПРО - 238241 ЦЕНА: 440 ден

SONAX Рестарватор за пластика – Црно – 409100

Не е достапен

Шифра:409100

ЦЕНА: 480 ден

Нема на залиха

Спореди

SONAX Restarvator za plastika – crno – 409100
Површините кои сакате да ги третирате со овој производ претходно треба да се исчистат и да се отстранат маснотиите од нив со помош на SONAX отсранувач на дамки.
Нето-100мл.

Тежина 0.147 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе