SONAX Клеј бал - 419700 ЦЕНА: 980 ден
SONAX Сунѓер за нечистотии - 416000 ЦЕНА: 198 ден

SONAX Ракавица микрофибер за миење – 428200

Достапен

Шифра:428200

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

SONAX Rakavica mikrofiber za mienje – 428200

Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе