SONAX Xtreme крпа за чистење и сушење - 417741 ЦЕНА: 459 ден
SONAX Пумпица 0,5 лит. - 499700 ЦЕНА: 293 ден

SONAX Прскалка за пена 1 лит. – 496541

Има на залиха

Шифра:496541

ЦЕНА: 3,430 ден

SONAX Prskalka za pena 1 lit. – 496541
– Специјална млазница што формира рамномерна пена
– Отпорна на хемикалии, температура и стареење
– Притисок до 3 бари.
– Интегриран вентил за ослободување на притисок

Тежина 0.200 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе