MrandMrs Освежувач BIG JOY - розев 296636 ЦЕНА: 129 ден
SONAX PROFILINE Средство за перење на микрофибер крпи и сунѓери ЦЕНА: 899 ден

SONAX PROFILINE Отстранувач на нечистотии

Има на залиха

Шифра:253300

ЦЕНА: 1,099 ден

Sonax Profiline Stain Ex е високо ефективно средство за чистење базирано на јаглеводороди. Без напор и брзо ги отстранува остатоците од лепак, лепило за прскање, боја за прскање, графити, маснотии и мрсна нечистотија, силикон, катран и восок. Сушење без остаток. Користете само на нечувствителни површини како што се стакло, камен, метал, керамика, дрво, ПВЦ, ткаенина и зацврстена боја.

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе