Попуст
SONAX Profiline Паста ОС ФИНАЛ 02-06 - 247300 ЦЕНА: 1,747 ден
SONAX Полир за метал 250 мл. - 204141 ЦЕНА: 1,736 ден

SONAX Profiline Multistart 5l. – 627505

Универзално применлив, електричен чистач без NTA за чистење на моторни возила. Микроактивната комбинација на затегнување обезбедува максимална моќ на чистење со висока компатибилност на материјалите. За сите работи за чистење внатре и надвор од возилата.

1.Оставете да делува најмногу 3 минути.

2.Третирајте ја тврдокорната нечистотија со сунѓер или четка.

3.Потоа исплакнете темелно со висок притисок или избришете ја внатрешноста со влажна крпа од микрофибер и отстранете ја нечистотијата со крпата.

ВНИМАВАЈТЕ: Не дозволувајте производот да делува на топли површини и не дозволувајте да се исуши. Не прскајте на бројчаникот.

Има на залиха

Шифра:627505

ЦЕНА: Original price was: 2,136 ден.Current price is: 1,699 ден.

Сонакс Профилајн Мултистар 5л – 627505

Универзално применлив, електричен чистач без NTA за чистење на моторни возила. Микроактивната комбинација на затегнување обезбедува максимална моќ на чистење со висока компатибилност на материјалите. За сите работи за чистење внатре и надвор од возилата.

 

1.Оставете да делува најмногу 3 минути.

2.Третирајте ја тврдокорната нечистотија со сунѓер или четка.

3.Потоа исплакнете темелно со висок притисок или избришете ја внатрешноста со влажна крпа од микрофибер и отстранете ја нечистотијата со крпата.

ВНИМАВАЈТЕ: Не дозволувајте производот да делува на топли површини и не дозволувајте да се исуши. Не прскајте на бројчаникот.

 

 

 

Тежина 5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе