SONAX Multistar концентрат - 627341 ЦЕНА: 730 ден
Универзален шампон Clinex - 5л. - 40098 ЦЕНА: 470 ден

SONAX Profiline Керамичка заштита CC EVO – 237941

Достапен

Шифра:237941

Спореди

SONAX Profiline Keramicka zastita CC EVO – 237941
Комплет за долгорочно керамичка заштита за лак и бои, специјално развиен за професионалци.
Заштитете на возилото до 3 години..

Тежина 0.340 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе