Нема на залиха
SONAX Силиконско масло за ланец за велосипеди - 863541 ЦЕНА: 289 ден
SONAX Xtreme Активен шампон керамик - 259200 ЦЕНА: 880 ден

SONAX Професионален чистач за клима 400мл. – 324300

Нема на залиха

Шифра:324300

ЦЕНА: 1,320 ден

Нема на залиха

SONAX Profesionalen cistac za klima 400ml. – 324300
Средство за професионално чистење на системите за климатизација. Професионален производ за повеќекратна употреба со сонда за прскање.
Го чисти системот за климатизација и ги елиминира непријатните миризби. Високо ефикасен со симбиотички состојки, без биоциди.
Ефикасно и брзо решение за нега на вашето возило. Дизајнирано за професионалци и обични корисници.
Конзервата за прскање е доволна за два автомобили.
Упатство за употреба внатре во пакувањето.

Тежина 0.420 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе