SONAX Profiline Multistart 5l. - 627505 ЦЕНА: Original price was: 2,136 ден.Current price is: 1,699 ден.
SONAX Ceramic заштита за на мокро нанесување - 240400 ЦЕНА: 1,220 ден

SONAX Полир за метал 250 мл. – 204141

Има на залиха

Шифра:204141

ЦЕНА: 1,736 ден

SONAX Polir za metal 250 ml. – 204141

Моќен полир за метал со сјајна завршница

За сите метални површини, на пр. е. хром, нерѓосувачки челик, алуминиум, бакар, месинг…

Заштитува и спречува рѓосувања..

Лесно се нанесува, супер економичен..

Со NSF сертификат (A7)

Тежина 0.25 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе