MENABO Носач за велосипеди Merak type Q - 4191 ЦЕНА: 17,000 ден
MENABO Кровен носач за велосипед Chrono - 4123 ЦЕНА: 12,000 ден

SONAX Микрофибер крпа ПЛУС – 451200

Има на залиха

Sku:451200

ЦЕНА: 1,100 ден

Спореди

SONAX Mikrofiber krpa PLUS – 451200

Совршена крпа за професионална употреба.  Брза заштеда на време, брзо бришење без траги и остатоци..

Долг работен век.  Висококвалитетна микрофибер крпа со големи влакна со заоблени агли и зашиени рабови…

Weight 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top