MA Лепак за гуми (резерва) - 94029 ЦЕНА: 1,700 ден
PRAXIS Рачка за менувач овал - 23207 ЦЕНА: 349 ден

SONAX Микрофибер четка за бандажи – 417941

Има на залиха

Шифра:417941

ЦЕНА: 998 ден

Најчесто купувани заедно

+
Цена за сите заедно:   1,878 ден

SONAX Mikrofiber cetka za bandazhi – 417941
Ја отстранува тврдоглавата нечистотија за кратко време, дури и на тешко достапни места. Долгата рачка овозможува чистење до тешко достапните места. Висококвалитетните микрофибер влакна нуди оптимална заштита од гребање. Идеална четка за чувствителни површини на бандажите (на пр. црна со висок сјај). Рачката е удобна за држење и гарантира сигурно држење. Погоден за сите видови бандажи. Идеален во комбинација со сите SONAX чистачи на бандажи. Едноставно исплакнете ја валканата четка темелно со топла вода по употреба.

Тежина 0.106 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе