Тестер за акумулатор и алтернатор - 1721 ЦЕНА: 330 ден
Антифриз Mobiler Long Life -35 5л. - 61111 ЦЕНА: 600 ден

Sonax Микрофибер крпа профи плава – 416341

Достапен

Шифра:416341

ЦЕНА: 1,130 ден

Спореди

Sonax Microfiber krpa profi blue – 416341

– Ултра микрофибер квалитет за идеално отстранување на секаков вид остатоци (на пр, остатоци од восок и полирање, нечистотија итн.)
– Екстремно абсорбирачка, благодарение на високата содржина на полиамид.

Тежина 0.297 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Sonax Микрофибер крпа профи плава – 416341”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе