Тестер за акумулатор и алтернатор - 1721 ЦЕНА: 330 ден
Антифриз Mobiler Long Life -35 5л. - 61111 ЦЕНА: 600 ден

Sonax Микрофибер крпа профи плава – 416341

In Stock

Sku:416341

ЦЕНА: 1,187 ден

Спореди

Sonax Microfiber krpa profi blue – 416341

– Ултра микрофибер квалитет за идеално отстранување на секаков вид остатоци (на пр, остатоци од восок и полирање, нечистотија итн.)
– Екстремно абсорбирачка, благодарение на високата содржина на полиамид.

Weight 0.297 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Микрофибер крпа профи плава – 416341”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top