SONAX Xtreme Заштита за пластика 500 мл. - 255241 ЦЕНА: 740 ден
SONAX Xtreme Отстранувач на флеки (алкантара) 300мл. - 252200 ЦЕНА: 499 ден

SONAX Чистач на фелни (BEAST) 1л. – 433300

Има на залиха

Sku:433300

ЦЕНА: 880 ден

Спореди

SONAX Cistac na felni (BEAST) 1l. – 433300

За сите челични и алуминиумски, хромирани, полирани и матни бандажи. Особено нежно делува, со тоа што не ги оштетува деловите на тркалото. Погодно е за тркала со TPMS (систем за контрола на притисок во гумите).

Weight 1.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top