SONAX Полир за метал 250 мл. - 204141 ЦЕНА: 1,620 ден
SONAX Сунѓер за инсекти ДУО - 427200 ЦЕНА: 379 ден

SONAX Ceramic заштита за на мокро нанесување – 240400

Има на залиха

Шифра:240400

ЦЕНА: 1,139 ден

SONAX Ceramic zastita za na mokro nanesuvanje – 240400
Моќна формула за на мокро нанесување. заштита на бојата, хромираните и пластичните површини. За само неколку минути, комплетно возилото може да се заштити до 2 месеци за време на миењето на автомобилот. Новата формула го забрзува сушењето на возилото. Го освежува ефектот на лизгање на водата.

Тежина 0.750 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе