Нема на залиха
Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100653 ЦЕНА: 999 ден
SONAX Waterspot Remover 1L. - 275300 ЦЕНА: 1,160 ден

SONAX Абразивна паста – 320100

Out of stock

Sku:320100

ЦЕНА: 340 ден

Out of stock

Спореди

SONAX Abrazivna pasta – 320100
Паста за израмнување на гребаниците и грубите точки кај стандардните бои на возила. Ја подготвува основата за повторно фарбање. Ги струга оштетените слоеви на бојата и ја отстранува прекумерно напрсканата боја. Ги елиминира кородираните точки на бојата предизвикани од измет од измет од птици, инсекти и смола од дрва. Не содржи силикон. Нето 75 мл.
За разлика од многу други формули за корекција, кои се достапни на пазарот, абразивната паста ги отстранува и не предизвикува дополнителни гребнатини за време на употребата.
За униформа апликација, користете апликатор за микрофибер и потоа отстранете го вишокот со микрофибер пешкир. Може да се користи и со машина.

Weight 0.151 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top