Антифриз Mobiler Long Life -35 5л. - 61111 ЦЕНА: 600 ден
Sonax Торнадор 416905 ЦЕНА: 15,850 ден

Силиконски Отстранувач на вода – 4206

Достапен

Шифра:4206

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

Silikonski Otstranuvac na voda – 4206
Флексибилен отстранувач на вода кој ви го олеснува чистењето на автомобилот.
Изработен од квалитетен силикон кој не ја гребе површината.

Тежина 0.050 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Силиконски Отстранувач на вода – 4206”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе