Антифриз Mobiler Long Life -35 5л. - 61111 ЦЕНА: 600 ден
Sonax Торнадор 416905 ЦЕНА: 15,850 ден

Силиконски Отстранувач на вода – 4206

Има на залиха

Sku:4206

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

Silikonski Otstranuvac na voda – 4206
Флексибилен отстранувач на вода кој ви го олеснува чистењето на автомобилот.
Изработен од квалитетен силикон кој не ја гребе површината.

Weight 0.050 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Силиконски Отстранувач на вода – 4206”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top