Нема на залиха
Масло за подмачкување велосипеди ЦЕНА: 241 ден
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ440 44АХ Р+ ЦЕНА: 3,480 ден 2,975 ден

Силик. масло за ланец на велосипеди

Не е достапен

Шифра:863541

ЦЕНА: 289 ден

Нема на залиха

Спореди

Silik. maslo za lanec na velosipedi

Лубрикант со високи перформанси за екстремни услови и брзо триење на синџири. Отпорно на вода, прашина и нечистотија. Без растворувачи. 100% силиконско масло.

Тежина 0.055 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Силик. масло за ланец на велосипеди”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе