Нема на залиха
Сијалици Philips H4 Racing Vision 2Ком. - 362373 ЦЕНА: 1,184 ден
Сијалици Philips H4 Long Life Eco vision 2Ком. - 362572 ЦЕНА: 559 ден

Сијалици Philips H7 Racing Vision 2сиј. – 362374

Не е достапен

Шифра:362374

ЦЕНА: 1,440 ден

Нема на залиха

Спореди

Sijalici Philips H7 Racing Vision 2bulb. – 362374

Карактеристики:
Реагирајте побрзо со 150% повеќе осветленост при возење во текот на ноќта. Колку повеќе можете да видите јасно, толку побрзо може да реагирате на она што се појавува на патот. Предните фарови Philips RacingVision ја зголемуваат вашата видливост до 150% поголема осветленост. Така да добиете да уживате во побезбедно, попријатно патување.


Тежина 0.090 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалици Philips H7 Racing Vision 2сиј. – 362374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе