Нема на залиха
Акумулатор ФИАМ 64Ah - 905153 ЦЕНА: 4,410 ден
Сијалици Philips H7 Racing Vision 2сиј. - 362374 ЦЕНА: 1,440 ден

Сијалици Philips H4 Racing Vision 2Ком. – 362373

Не е достапен

Шифра:362373

ЦЕНА: 1,184 ден

Нема на залиха

Спореди

Sijalici Philips H4 Racing Vision 2Pcs – 362373

Карактеристики:
Реагирајте побрзо со 150% повеќе осветленост при возење во текот на ноќта. Колку повеќе можете да видите јасно, толку побрзо може да реагирате на она што се појавува на патот. Предните фарови Philips RacingVision ја зголемуваат вашата видливост до 150% поголема осветленост. Така да добиете да уживате во побезбедно, попријатно патување.

Тежина 0.075 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалици Philips H4 Racing Vision 2Ком. – 362373”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе