Попуст
Полнач за акумулатор -150W Praxis - 52412 ЦЕНА: 2,100 ден
Сијалица Philips - D3R, 35W 42306 ЦЕНА: 5,533 ден

Сијалици Philips H1 Long Life Eco vision 2Ком. – 362558

4 Достапни

Шифра:362558

ЦЕНА: 512 ден

4 Достапни

Спореди

Sijalici Philips H1 Long Life Eco vision 2Pcs – 362558

Повисок животен век, помалку замена на сијалици.
Уморни од постојано менување на светилките од фарот? Со поголем животен век на сијалицата, Philips LongLife EcoVision е избор за возачите кои бараат минимизирање на одржувањето на нивните возила.

Тежина 0.075 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалици Philips H1 Long Life Eco vision 2Ком. – 362558”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе