Спреј за сјај на гуми Extreme - Sonax 235300 ЦЕНА: 645 ден
Чистач на кабина (мирис на лимон) - Sonax 343300 ЦЕНА: 329 ден

Сет за репарација на фарови Sonax 405941

Има на залиха

Шифра:405941

ЦЕНА: 1,093 ден

Set za reparacija na farovi Sonax – 405941

Сет за репарација и рачно рестарвирање на пожолтените и мат пластични предни фарови. Во 2 лесни чекори пожолтувањето и фините гребнатини на фаровите се отстрануваат, кои потоа се издржливи и имаат заштита од пожолтување. Апликацијата ја враќа оригиналната јасност на предните фарови. Покрај прекрасниот изглед на предните фарови и подобрувањата на вредностите за целото возило, подобрената прозрачна ефикасност овозможува поголема безбедност при возењето. За 2 апликации на 2 фарови.

Тежина 0.85 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за репарација на фарови Sonax 405941”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе