Попуст
Пена за чистење текстил Falcon - 097001 ЦЕНА: 139 ден
СЕТ (Кокпит + Еленска + Микрофибер) 100563 ЦЕНА: 399 ден

СЕТ (шампон + ракавица) 100562

Достапен

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

SET (sampon+rakavica) 100562
Шампон за перење на надворешноста на возилото. Неговата формула гарантира лесно, темелно и нежно перење на автомобилот.
Разредете – 1:50 = 1:100 со топла вода. После перење темелно избришете и исушете го автомобилот. Ја чува и штити бојата и лакот.
Не ги оштетува гумата и пластиката.
Квалитетна микрофибер ракавица за перење на автомобилот, без никакви гребења и оштетувања.

Тежина 1.100 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “СЕТ (шампон + ракавица) 100562”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе