Самолеплива трака Алу 10м x 4cm - 5000 ЦЕНА: 100 ден
Трокут ЕУРО - 52229 ЦЕНА: 280 ден

Руски клуч 1:58 4800 N.M – 1720

Има на залиха

Шифра:1720

ЦЕНА: 2,480 ден

Ruski kluc 1:58 4800 N.M – 1720

– Се користи за: камиони, трактори, автобуси
– За професионална употреба
– CE сертификат
– Инструкции за употреба внатре
– 4 делови
– 1:58 kg. – 4800 N.M

Тежина 5.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе