Лопата на расклопување Praxis - Aшов 5118 ЦЕНА: 579 ден
Бришач графитен Falcon 41 см. 1 пар. 37041 ЦЕНА: 107 ден

Рефлектирачки конус Praxis 52298

Има на залиха

Шифра:52298

ЦЕНА: 481 ден

Reflektiracki konus Praxis 52298

Високо рефлективни, добри предупредувачки ефекти и во текот на денот и ноќта, анти-УВ, отпорност на стареење и издржлив.

Се користи на градилиште, автопат, заштита на општинските градини, изградба на јавни објекти..

Тежина 1.574 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рефлектирачки конус Praxis 52298”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе