Нема на залиха
Лопата на расклопување Praxis - Aшов 5118 ЦЕНА: 540 ден
Бришач Air Falcon 35 см. со 10 адаптери 7435 ЦЕНА: 160 ден

Рефлектирачки конус Praxis 52298

Не е достапен

Шифра:52298

ЦЕНА: 390 ден

Нема на залиха

Спореди

Reflektiracki konus Praxis 52298

Високо рефлективни, добри предупредувачки ефекти и во текот на денот и ноќта, анти-УВ, отпорност на стареење и издржлив.

Се користи на градилиште, автопат, заштита на општинските градини, изградба на јавни објекти..

Тежина 1.574 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Рефлектирачки конус Praxis 52298”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе