Раткапни Versaco - Traffic 15" 2508 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Victory 14" 8191 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Victory 13″ 8078

Достапен

Шифра:8078

ЦЕНА: 640 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Victory 13″ 8078

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Victory 13″ 8078”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе