Нема на залиха
Раткапни Versaco - Trend RC 15" 6971 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Traffic 14" 2492 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Trend RC 16″ 6988

Не е достапен

Шифра:6988

ЦЕНА: 1,200 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Trend RC 16″ 6988

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend RC 16″ 6988”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе