Нема на залиха
Раткапни Versaco - Smart 15" 8320 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Trend RC 15" 6971 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Trend RC 14″ 6964

Не е достапен

Шифра:6964

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco -Trend RC 14″ 6964

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend RC 14″ 6964”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе