Нема на залиха
Раткапни Versaco - Traffic 14" 2492 ЦЕНА: 700 ден
Раткапни Versaco - Victory 13" 8078 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Traffic 15″ 2508

Не е достапен

Шифра:2508

ЦЕНА: 800 ден

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Traffic 15″ 2508

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Traffic 15″ 2508”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе