Нема на залиха
Раткапни Versaco - Trend RC 16" 6988 ЦЕНА: 1,200 ден
Раткапни Versaco - Traffic 15" 2508 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Traffic 14″ 2492

Не е достапен

Шифра:2492

ЦЕНА: 700 ден

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Traffic 14″ 2492

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Traffic 14″ 2492”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе