Раткапни Versaco - Stratos RC 15" 7985 ЦЕНА: 1,060 ден
Раткапни Versaco - Dynamic 16" 3482 ЦЕНА: 850 ден

Раткапни Versaco – Stratos RC 16″ 7992

In Stock

Sku:7992

ЦЕНА: 1,180 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Stratos RC 16″ 7992

Weight 2.00 kg
Големина

16"

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Раткапни Versaco – Stratos RC 16″ 7992”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top