Раткапни Versaco - Spark 15" 8306 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Power 13" 8108 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Spark 16″ 3710

Достапен

Шифра:3710

ЦЕНА: 900 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spark 16″ 3710

Тежина 2.20 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spark 16″ 3710”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе