Нема на залиха
Раткапни Versaco – Dynamic 13″ црни 177 ЦЕНА: 750 ден
Раткапни Versaco – Dynamic 14″ црни 290 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Spark 14″ црни 207

Не е достапен

Шифра:207

ЦЕНА: 1,050 ден

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Spark 14″ Black 207

Тежина 1.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spark 14″ црни 207”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе