Раткапни Versaco - Smart 13" 8085 ЦЕНА: 640 ден
Раткапни Versaco - Smart 15" 8320 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Smart 14″ 8207

Достапен

Шифра:8207

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Smart 14″ 8207

Тежина 2.00 kg
Големина

14"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Smart 14″ 8207”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе