Раткапни Versaco - Royal RC 15" 5158 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Smart 13" 8085 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Royal RC 16″ 5165

Достапен

Шифра:5165

ЦЕНА: 1,200 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Royal RC 16″ 5165

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Royal RC 16″ 5165”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе